Wąż serwisowy REFCO 90cm R410/R32 CL-36-Y-1/2″ żółty
Producent REFCO Manufacturing Ltd. Industriestrasse 11 6285 Hitzkirch, Szwajcaria info@refco.ch
informacje o produkcie
Szczegóły
Opinie
Zapytaj o produkt
Szczegóły i cechy
Wąż serwisowy REFCO CL-36 90 cm (1/4″ SAE x 5/16″ SAE) – żółty
REFCO CL-36 wąż serwisowy 90 cm 1/4 SAE 5/16 SAE żółty to profesjonalny wąż serwisowy przeznaczony do pracy w instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych z czynnikami R410A oraz R32. Umożliwia bezpieczne i szczelne podłączenie urządzeń serwisowych, takich jak manometry, stacje serwisowe czy pompy próżniowe.
Dzięki solidnej konstrukcji zapewnia wysoką odporność na ciśnienie robocze oraz niezawodność podczas intensywnej pracy w warunkach serwisowych HVACR.
Najważniejsze cechy:
- długość: 90 cm
- przyłącza: 1/4″ SAE x 5/16″ SAE
- kolor: żółty (oznaczenie strony serwisowej)
- przeznaczony do czynników R410A i R32
- wysoka szczelność i trwałość
- kompatybilny z urządzeniami HVACR
Zastosowanie:
- serwis klimatyzacji i pomp ciepła
- instalacje chłodnicze
- diagnostyka i pomiary ciśnienia
- napełnianie oraz odzysk czynnika
To niezawodny element wyposażenia każdego profesjonalnego serwisanta HVACR, zapewniający bezpieczeństwo i precyzję pracy.
0 opinii

Maximize durability and maintain softness by hand washing our modal hijabs in warm water and light dish soap.
Never add your hijabs to the washing machine or mix with other items.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.







