Anemometr wiatraczkowy Testo 410-2
Anemometr wiatraczkowy Testo 410-2
informacje o produkcie
Szczegóły
Opinie
Zapytaj o produkt
Szczegóły i cechy
Anemometr wiatraczkowy Testo 410-2
Niemiecka firma Testo powstała w 1957 roku. Od lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją aparatury pomiarowej o najróżniejszych zastosowaniach. Odkąd fabrykę Testo jako pierwszy opuścił prosty termometr elektroniczny, asortyment firmy zdążył poszerzyć się o rejestratory danych, anemometry, wilgotnościomierze, mierniki punktu rosy, analizatory czynników chłodniczych, detektory nieszczelności gazowych i wiele, wiele innych. Marka zdobyła uznanie na zagranicznych rynkach, od 20 lat w Pruszkowie koło Warszawy działa polski oddział Testo.
Anemometr wiatraczkowy Testo 410-2 to urządzenie do pomiaru temperatury, wilgotności i przepływu powietrza. Stosuje się je najczęściej do przeprowadzania badań na wlotach i wylotach przewodów wentylacyjnych. Sprzęt działa punktowo, np. w pobliżu kratki, lecz może być także wykorzystywany na zewnątrz. Zakres pomiarowy od 0.4 do 20 m/s umożliwia pomiar przy bardzo niskich prędkościach przepływu. Anemometr przelicza siłę podmuchu na skalę Beauforta i kalkuluje stopień wychłodzenia spowodowany wiatrem.
Całość wyświetlana jest na wyraźnym, podświetlanym wyświetlaczu. Dzięki niewielkim rozmiarom, końcówce ochronnej do bezpiecznego przechowywania oraz uchwytom do paska i nadgarstek, urządzenie jest ergonomiczne i wygodne w obsłudze.
Specyfikacja modelu:
- zakres pomiarowy: -10 – +50 °C NTC / 0,4 – 20 m/s / 0-100% wilgotności względnej
- dokładność: ±0,5 °C NTC / ±0,2 m/s + 2% mierzonej wartości / ±2,5% wilgotności względnej
- rozdzielczość: 0,1 °C / 0,1 m/s / ±0.1 % wilgotności względnej
- wymiary: 133 x 46 x 25 mm
- temperatura pracy: -10 – 50 °C
- klasa zabezpieczenia: IP10
- typ baterii: 2 x AAA
- podświetlany wyświetlacz
- żywotność baterii: 100 h (przeciętnie, bez podświetlania wyświetlacza)
- temperatura przechowywania: -20 – 70 °C
- waga: 110 g (uwzględnia baterię i końcówkę)
0 opinii

Maximize durability and maintain softness by hand washing our modal hijabs in warm water and light dish soap.
Never add your hijabs to the washing machine or mix with other items.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.







![Ekspander calowy [CH-1000]](https://klimamarket.pl/wp-content/uploads/2009/10/image_852.jpg)
![Ekspander calowy [CH-1000]](https://klimamarket.pl/wp-content/uploads/2009/10/image_853.jpg)



![Giętarka do rur metrycznych [CH-505M]](https://klimamarket.pl/wp-content/uploads/2009/10/image_1208.jpg)