Końcówka Spin Tools 3/4″ do kielichowania,końcówka do wkrętarki
Osoba odpowiedzialna na terenie UE Coolmarket sp. z o.o. Sadowa 1 32-010 Sulechów, Polska biuro@coolmarket.pl
informacje o produkcie
Szczegóły
Opinie
Zapytaj o produkt
Szczegóły i cechy
Końcówka do kielichowania Spin Tools 3/4″
Spin Tools końcówka do kielichowania 3/4 to wysokiej jakości element roboczy przeznaczony do szybkiego i precyzyjnego kielichowania rur miedzianych oraz aluminiowych w instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych i HVAC.
Końcówka współpracuje z wkrętarką, umożliwiając wykonywanie kielichów bez użycia klasycznych narzędzi zaciskowych. Proces formowania opiera się na tarciu, co pozwala uzyskać gładkie, równe i trwałe połączenia odporne na wysokie ciśnienia czynników chłodniczych, takich jak R410A.
Rozwiązanie to znacząco przyspiesza prace montażowe i serwisowe, jednocześnie zapewniając wysoką powtarzalność oraz jakość wykonania.
Najważniejsze cechy:
- rozmiar: 3/4″
- do rur miedzianych i aluminiowych
- współpraca z wkrętarką (min. 1800 obr./min, 18V)
- szybkie i precyzyjne kielichowanie
- brak potrzeby użycia zacisków i uchwytów
- kompatybilność z wysokociśnieniowymi czynnikami (R410A)
- zastosowanie w HVAC i chłodnictwie
0 opinii

Maximize durability and maintain softness by hand washing our modal hijabs in warm water and light dish soap.
Never add your hijabs to the washing machine or mix with other items.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.
We are committed to using only the safest, most effective ingredients, and we never compromise on quality.








