Poniedziałek:
8:00 – 16:00

Wtorek:
8:00 – 16:00

Środa:
8:00 – 16:00

Czwartek:
8:00 – 16:00

Piątek:
8:00 – 16:00

Skontaktuj się

Ultradźwiękowy nawilżacz podróżny Boneco U7146 (biały)

239,00  Bez podatku: 194,31 

Podróżny nawilżacz ultradźwiękowy Boneco Air-O-Swiss U7146

Ilość


informacje o produkcie

Szczegóły i cechy

Podróżny nawilżacz ultradźwiękowy Boneco Air-O-Swiss U7146

Przedłuż gwarancję! Zarejestruj się na stronie https://bonecopolska.pl/gwarancja.html podając swoje dane wraz z datą zakupu urządzenia i numerem dokumentu sprzedaży, aby przedłużyć gwarancję o dodatkowy rok!

Ciekawe rozwiązanie od marki Boneco Air-O-Swiss dla osób, które cenią sobie idealne powietrze w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki swoim niewielkim gabarytom nawilżacz U7146 możesz zabrać gdzie tylko chcesz – bez problemu mieści się w damskiej torebce. Do prawidłowego fukcjonowania potrzebna jest zaledwie butelka 0,5 L oraz gniazdko elektryczne. W zestawie znajduje się zasilacz AC/DC oraz wymienne wtyczki, dzięki którym Ultrasonic może być używany na całym świecie – niezastąpiony w domu, biurze, na wakacjach.

Komfort i zdrowy klimat
Teraz możesz wziąć ze sobą wszędzie jakość, jaką stanowi marka AIR-O-SWISS i cieszyć się zdrowym powietrzem w każdym miejscu! Podróżny nawilżacz U7146 jest wystarczająco małym urządzeniem, aby zmieścić się w torbie podróżnej. Należy dołożyć tylko butelkę, włączyć do prądu i już można oddychać zdrowym powietrzem Nowoczesna technologia wykorzystuje wysoką częstotliwość do wytwarzania drobnej mgiełki wodnej, która jest dostarczana do pomieszczenia, gdzie natychmiast wyparowuje. Ten podróżny nawilżacz można ustawić w domu lub w biurze i oddychać dobrze nawilżonym powietrzem w ciągu całego dnia. Dzięki zasilaczowi AC/DC i wymienialnym wtyczkom nawilżacz może być używany na całym świecie.

Woda i higiena
– Stosowanie wody destylowanej zapobiega tworzeniu się osadu kamiennego.
– Do wszystkich nawilżaczy należy używać CalcOff, środka do czyszczenia i odkamieniania (stosować raz w miesiącu).

Energia i wydajność
– Ustawienie poziomu nawilżenia przy pomocy wbudowanego higrostatu.

– Niskie zużycie energii.
– Bardzo cicha praca.

Zalety i korzyści
– Kompaktowa i praktyczna konstrukcja.

– Torba do przechowywania i czyszczenia zewnętrznej obudowy.
– Automatyczne wyłączenie i wskaźnik pustego zbiornika na wodę.
– Dzięki zasilaczowi AC/DC i wymiennym wtyczkom nawilżacz może być używany na całym świecie.
– Niezastąpiony w domu, biurze i w podróży.

Dane techniczne
– Zasilanie: 100 – 240 V / 50 – 60 Hz

– Zużycie energii: 15 W
– Wydajność nawilżania: do 100 g/h
– Pojemność zbiornika: zalecana wielkość butelki maks. 0.5 l Butelka PET
– Wymiary: 110 x 65 x 80 mm
– Waga (netto): 0.3 kg
– Poziom hałasu: <25 dBA
– Kolor: Biały

0 opinii

Napisz pierwszą opinię o „Ultradźwiękowy nawilżacz podróżny Boneco U7146 (biały)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *